Zaznacz stronę

Opinie klientów

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z moich usług , uczestniczyłeś w moich szkoleniach lub treningach, proszę Cię pozostaw swoją opinię. Paweł Krzemiński


Jak przyszłam na terapię do Pana Pawła byłam kobietą pełną lęków. Bałam się zostać sama w domu, iść na zakupy do sklepu. Przerażały mnie trudności i problemy związane z pracą, którą wykonywałam zawodowo. Nic nie wywoływało we mnie radości. Choroba mojego taty spowodowała spotęgowanie tego stanu. Bałam się o jego zdrowie i życie do tego stopnia, że nie mogłam przekroczyć progu domu w którym mieszkali rodzice. Terapia u Pana Pawła spowodowała stopniowe uwalnianie się od tego koszmarnego stanu. Dzisiaj mogę normalnie żyć i pracować. Garściami czerpię radość z tego, co mnie otacza. Dopiero teraz wiem że żyję. Panie Pawle, bardzo dziękuję za pomoc. O tej chwili zaczęłam nowe życie.

Maria Ch.

Po sesjach z Pawłem uspokoiłam się i uwolniłam od znacznej większości stresu w mojej pracy. Mój umysł wszedł na wyższe obroty, jestem coraz bardziej przytomna i świadoma tego co sie dzieje dookoła. Nie nadążam właściwie z notowaniem uwag, i jestem zdumiona tym, ze tak łatwo przeszłam od czekania do działania. To jest inne działanie niż wcześniej, nie na siłę. Poczucie zastoju życiowego, które zawsze gdzieś tam było, zaczęło ustępować. Na to miejsce pojawiły się nowe pomysły i więcej chęci do korzystania z tego co na wyciągnięcie ręki 🙂
Polecam Pawła jako fachowca, który pracuje z pełnym zaangażowaniem, a rezultaty tej pracy są widoczne od razu.
Julia D.

Zgłosiłem się do  Pawła w kiepskim stanie. Pracowałem u pracodawcy, który stosował mobbing w pracy. Byłem zestresowany, nie mogłem spać. .Budziły mnie koszmar. Budziłem się rano pełen lęku. Na myśl o pójściu do pracy było mi słabo.  Ciągle myślami powracałem  do koszmarnych sytuacji w pracy. Nie chało mi się żyć. Byłem w depresji. Co mnie zdziwiło to szybkość z jaką nastąpiła poprawa mojego samopoczucia. Już po pierwszej sesji było zupełnie inaczej. Zacząłem normalnie zasypiać. Lęki mnie opuściły. Po kolejnych 2 sesjach zakończyłem z własnej inicjatywy pracę u tego pracodawcy, patrzę inaczej na samego siebie. Teraz dzięki sesjom czuję się dobrze, wróciła radość życia, optymizm. Nauczyłem się doceniać siebie. Jarek B.

Miałem fobie społeczną, lęki, ciągle byłem zestresowany. Nie miałem celu w życiu. Po trzech sesjach to wszystko zniknęło. Teraz jestem spokojny, cieszę się swoim życiem i otworzyłem się na ludzi. To niesamowite. Polecam Karol S.

Gdy znajoma poleciała mi Pawła byłam świeżo po rozstaniu z moim poprzednim facetem, który przez ostanie kilka lat pracował nad tym, żeby mi udowodnić , że jestem do niczego.  Najgorsze było to, że mu uwierzyłam.  Miałam depresję i czułam się beznadziejna. Sesje z Pawłem wszystko zmieniły. Znowu wierzę w siebie, odbudowałam się.  Wielkie dzięki. Polecam. Agnieszka Z.

„O tym, że muszę zmienić coś w swoim życiu wiedziałam już od dawna. Problemów miałam wiele. Każdego dnia przez moją głowę przepływały setki myśli i pytań – destrukcyjnych, zajmujących mój czas, a niedających nic dobrego w zamian. Zanim skorzystałam z terapii u Pawła byłam z pewnym moim problemem u innych specjalistów, niestety proponowali mi metody, które powodowały, że problem stawał się jeszcze większy. Paweł zamiast rozdrapywania ran zaproponował mi proces polegający na zdystansowaniu się do tamtych wydarzeń. . Nie zadawał zbędnych pytań i nie oceniał. Po wyjściu z pierwszej sesji w mojej głowie nie było nic. Cisza. Totalny spokój! Chyba pierwszy raz w życiu miałam wszystko w… nosie i cieszyłam się chwilą, wiosennym słońcem i powietrzem. Kolejne 3 sesje były już tylko dopełnieniem. Paweł pomógł mi zdystansować się do krzywd wyrządzonych mi przez moich najbliższych w dzieciństwie i do krzywd, które wyrządziłam sobie sama w dorosłym życiu. Pomógł mi pozbyć się lęków i poczucia wstydu. Pomógł mi odciąć się od przeszłych wydarzeń, które hamowały mój rozwój. Pomógł mi pokochać siebie i inaczej patrzeć na przyszłość. Dla mnie osobiście bardzo pomocne były i są nadal nagrania Pawła. Słucham ich praktycznie codziennie – jak ćwiczę, między spotkaniami z klientami, wieczorem przed snem i rano po przebudzeniu. Jaka jestem teraz? Zdecydowanie spokojniejsza, bardziej kreatywna, bardziej spontaniczna i pewna siebie. Oczywiście stara „ja” walczy do dziś. Na szczęście mam też w głowie nową Siebie i ona wygrywa! Mam też nowe umiejętności. Jeśli coś lub ktoś wywoła negatywną emocję we mnie, jeśli czegoś się boję, mam zrobić coś trudnego wystarczy kilka minut i jestem znowu sobą – spokojną, zrelaksowaną, pewną siebie i silną kobietą. Polecam sesje z Pawłem każdemu, kto chce zacząć żyć, a nie tylko trwać!” Katarzyna G.

„Moje życie pomimo, że nie określiłbym je jako złe nacechowane było dużą ilością negatywnych myśli, strachu i lęku – często nieuzasadnionego, który destrukcyjnie wpływał na moje codzienne samopoczucie. Spory wpływ na mój stan zdrowia psychicznego miały także wydarzenia z przeszłości, które ciągle rozpamiętywane zatruwały mi niekiedy pół dnia poprzez brnięcie przez nie i bezsensowne analizowanie. Moje samopoczucie było przez to często nie za dobre, źle oceniałem samego siebie krytykując się niemal bez przerwy.

Podczas współpracy udawało mi się osiągać obniżenie poziomu wszystkich negatywnych emocji jakie mną zawładnęły. Początkowo nieznacznie, później coraz bardziej. Udawało mi się zapominać o negatywnych nawracających myślach.

Zdecydowanie poprawiłem własną samoocenę – mam znacznie większą wiarę w przyszłość oraz w sens podejmowanych działań. Co najważniejszej jednak dla mnie – poziom rozważań nad przeszłością spadł o 90% – praktycznie o tym nie myślę i nie zatruwam się tym co było złe. Jeśli nawet czasem myśli nawracają staram się stosować przećwiczone techniki. Obniżam także swój poziom wewnętrznego niepokoju poprzez stosowanie ćwiczeń psycho-akupresury – on również spadł, może jeszcze nie do 0, ale obniżył się znacznie.”

Piotr S.

„Szukałam pomocy, ponieważ nie wierzyłam w siebie. Byłam stale krytykowana przed moją byłą teściową, poniżana przez nią. To ona sprawiła, że przestałam wierzyć w siebie, bałam się, że spełnią się jej przepowiednia, że bez niej sobie nie poradzę w życiu. Bałam się tej kobiety nawet 6 lat po rozwodzie. Ona stale miała nade mną jakąś władzę. Jakiś wpływ. Chciałam dzięki terapii z Pawłem pozbyć się tego „demona przeszłości” Dzięki terapii odsunęłam od siebie wszystkie złe obrazy. Teraz mogę myśleć o mojej przeszłości spokojnie i te myśli są już bardzo rzadkie. Kolejny problem z którym prawie uporałam się dzięki terapii był ciągły strach o mojego syna. Piszę „prawie” bo cały czas nad tym pracuję, ale już teraz wiem jak to robić. Byłam matką nadopiekuńczą, kontrolująca. Teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej. Te dwa problemy były dla mnie najistotniejsze i dzięki terapii poradziłam sobie z nimi. Zawsze bałam się tego typu terapii, jak to nazywałam „grzebania w podświadomości”. Bałam się, ponieważ nie chciałam stracić panowania nad rzeczywistością. Okazało się, że podczas terapii, podczas stanu relaksu nie tylko nie tracimy poczucia rzeczywistości, ale tę rzeczywistość widzimy wyraźniej. Podczas spotkań czułam się bezpiecznie, pewnie i spokojnie Agnieszka K.

„Do zgłoszenia się na terapię skłonił mnie fakt, że nie potrafłam się odnaleźć w życiu. Byłam przytłoczona swoimi problemami, szczególnie patologiczną relacją z matką i nieuporządkowanym życiem po rozwodzie. Wpływ mojej matki na moje życie był bardzo destrukcyjny o odbierał mi dużo zdrowia. Nie umiałam sobie też poradzić z negatywnymi emocjami po rozwodzie. Ciągle dopatrywałam się swojej winy w związku i bezsensownie analizowałam swoje małżeństwo, które jest już tylko przeszłością.

Dzięki coachingowi odnalazłam się na nowo w życiu, odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości. Wróciłam do swoich pasji i cieszę się każdym dniem. Inaczej też, lepiej zorganizowałam się zawodowo.

Gorąco polecam coaching u p. Pawła. Dzięki niej stałam się inną osobą, zaczęłam wierzyć w siebie, straciły dla mnie znaczenie sprawy, które mnie przytłaczały i odbierały radość życia. Każdy, kto sobie nie radzi z własnymi problemami i emocjami znajdzie u p. Pawła pomoc.”

Renata S.

Od dłuższego czasu miałam problemy za sobą. Psychiatra zdiagnozował u mnie chorobę dwubiegunową i depresję. Miałam również problemy z spaniem. Zwykle budziłam się kilka razy w ciągu nocy.  Po 5 sesjach z Panem Pawłem zaszła ogromna zmiana. Czuję się świetnie. Depresja zniknęła, lepiej śpię a huśtawki nastroju się skończyły. Poza tym nauczyłam się dużo o samej sobie. Polecam bardzo!!! Ewelina F.

Nareszcie życiłam palenie. Paliłam przez 35 lat minimum 20 papierosów dziennie. Przestałam palić już po pierwszej sesji. Minęły od niej  dwa miesiąc a ja nadal nie palę. To niesamowite. Serdecznie polecam Katarzyna B

Do Pana Pawła sierowała mnie koleżanka która dzięki pomocy Pana Pawła przestała palić. Kiedy się już zdecydowałam na sesję miałam pewne wątpliwości czy mi się uda bo paliłam 30 lat i przez ten czas próbowałam różnych sposobów żeby rzucić. Niestety nie udawało się.  To było dziwne ale wychodząc po pierwszym spotkaniu z gabinetu zostawiłam tam moje papierosy. Od tego czasu nie palę. Małam oprócz tej pierwszej jeszcze 3 sesje. Po każdej z nich czułam się lepiej a chęć żeby znowu zapalić malała. Teraz zupełnie nie chce mi się palić. Polecam wszystkim którzy chcą rzucić fajki hipnozę. Mi pomogło. Jadwiga G.

Chiałam podziękować za to, że pomógł Pan mojemu synowi. Syn chodzi do technikum. Był zamknięty w sobie i nieśmiały. Wszystko dusił w sobie a potem nagle wybuchał i był agresywny. Chodził na rozmowy do Pana przez okres wakacji. Teraz nabrał pewności siebie, otworzył się i jest spokojniejszy  Dziękuję bardzo

Justyna W.

[testimonial_view id=2]

Nowości

Newsletter

Zapis się do Newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia i nowych filmach szkoleniowych, nagraniach hipnotycznych, ebookach i artykułach.

Zapisałeś się się do newslettera na www.pawelkrzeminski.pl

Facebook